UNICEF İLE ÇALIŞMAK

UNICEF İLE ÇALIŞMAK

Bir topluluk içinde davranışların değiştirilmesi daha sağlıklı bir çevre elde edilmesini daha olası kılar. Bu yüzden, UNICEF ile güçlerimizi birleştirdik.

AÇIKTA TUVALET YAPMAYA SON

Hala dünyanın pek çok yerinde insanlar açık alanlarda tuvaletlerini yapmak zorunda kalıyorlar ve bunun tehlikelerinden haberdar değiller. CATS programı bunun ne kadar tehlikeli bir durum olduğunu belirtmek üzere çalışıyor. 2012’de Domestos ve Unilever güçlerini UNICEF ile birleştirdiğinden beri yaklaşık 760.000 insan artık açıkta tuvalet yapılmayan alanlarda yaşıyorlar*.

BÜYÜK DEĞİŞİMİ SAĞLAMAK

İşte UNICEF ile çalışarak tüm dünyada sıhhi koşulları iyileştirmek üzere yaptığımız bazı çalışmalar. Hepsi sohbetler kurmaya odaklı, insanlara ses vermeye ve pozitif değişiklikler yaratmaya yönelik:

  • İyi hijyen uygulamalarına teşvik: Topluma açık alanda tuvalet yapmanın nasıl etkileri olduğunu anlatacak 3.100 eğitmen eğittik.

  • Sıhhi tesisat kaynakları tedariği: Gambia, Sudan, Pakistan, Filipinler ve Vietnam’da 733 iş sahibi, esnaf ve sanatkara sıhhi tesisat pazarlama eğitimi verildi. Böylelikle tuvalet almak isteyen insanlara doğru kaynakları sağladıklarına emin olacaklardır.

  • Çocukları hedef aldık: Nikaragua, Güney Sudan, Sudan ve Vietnam’da 29.500 çocuk temiz içme suyuna, sıhhi tesisata ve hijyene kavuşturuldu.

Daha yapacak çok şey var – ve siz de yardım edebilirsiniz. Gelecek yıl UNICEF CATS programına nasıl yardım edebileceğinizi öğrenmek için websitemizi takip edin.

* Rakamlar 2012 ve 2013'te tahsis edilen fonlarla bağlantılı olarak bugüne kadarki raper edilen gerçek yararlanıcılara dayalıdır.

NASIL YARIM EDEBİLİRSİNİZ

UNICEF için Domestos Sıhhi Koşullar Girişimi'ne bağış yapın ve milyonlarca ailenin sıhhi koşullarını iyileştirin.

ŞİMDİ HAREKETE GEÇİN

NELER Mİ YAPIYORUZ

Sıhhi koşullarla ilgili programımız yoluyla, bir milyonun üzerinde insana  ulaşıldı.

Bazılarıyla tanışın.
   
TOP